Doğuştan Kolları Olmayan Vasilina’yı Evlatlık Edinen Koca Yürekli Aile

Doğuştan Kolları Olmayan Vasilina’yı Evlatlık Edinen Koca Yürekli Aile
4 Mayıs 2018 tarihinde eklendi

Rusya’da dünyaya gelen ve doğuştan kolları olmadığı için ailesi tarafından terk edilen Vasilina Elmira…

 

Vasilina, 2015 yılında Rusya’da dünyaya geldi. Daha üç aylıkken anne ve babası Vasilina’yı terketti. Doğuştan kolları yoktu ve ebeveynleri onu istemedi.

 

Küçük kızı kimsesizler yurdunun önüne bıraktılar. Diğer bebekler gibi görünmüyor diye ailesi onu kimsesizler yurdunun önüne bıraktı.

 

Vasilina’nın sol kolu yoktu ve sağ elinde sadece iki parmağı vardı. Vasilina’yı kimsesizler yurdunda gören bir çift hemen kıza âşık oldu.

 

Elmira ve Chris Knutzen çifti, Vasilina’yı evlat edinmeye karar verdi. Evlat edinme süreci biraz zorlu geçti. Elmira Rus, Chris ise Amerikan’dı. Ancak Vasilina’yı evlat edinmeye kararlıydılar.

 

Elmira ve Chris çiftinin endişelendikleri tek şey engeli olan Vasilina’nın biyolojik çocuklarıyla anlaşıp anlaşamayacağıydı.

 

Elmira daha sonra ise, “Onu evlat edinip edinmeyeceğimizden emin değildik. Ancak onu görünce ‘Evet, kesinlikle evlat edinmeliyiz’ dedik” diye açıklama yaptı.

 

Vasilina şimdi 15 aylık ve güzel bir hayatı var. Oyun oynamaya bayılıyor. Vasilina’nın ebeveynleri, kolları olmaması sebebiyle denge kurmakta zorlansa da ona yürümeyi öğretti.

 

Chris ve Elmira o kadar iyi yürekliler ki onun engelini görmezden geldiler.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
%d bloggers like this: